SCH Hafriyat

Sch Hafriyat 2002 yılında Serdar Cingöz tarafından Dikili / İzmir'de kurulmuştur.

2002 yılında kurulduğumuzda 1 kepçe ve 1 kamyon ile başlayan yolcuğumuz bugün 6 adet ekskavatör, 1 adet loader yükleyici, 5 adet beko loader, 6 adet 8*4 çeker kamyon, 3 adet 4*6 kamyon, 1 adet low bed tır, 1 adet silindir, 2 adet arazöz, 2 adet servis aracımız ve alanında uzman 40 personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Başta Dikili merkez olmak üzere Bergama, Ayvalık, Burhaniye, Aliağa ilçelerimizde her türlü hafriyat, bina yıkımı, temel kazımı, dekapaj, dolgu, enkaz kaldırma, iş makinası taşımacılığı, kiralık kepçe, kiralık iş makinası, kiralık kamyon ve kiralık ekskavatör alanlarında bölge halkımıza hizmet vermekteyiz.

Çağımızın gerektirdiği ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak makina parkuru yatırımı yapmayı, alanında uzman müşteri taleplerine cevap verebilecek personel istihdam etmeye ve sektörümüze yeni personeller yetiştirmeyi ve her yaptığımız işte çevreye zarar vermemeyi kendimize görev ve sorumluluk olarak görüyoruz.

Bugün Dikili'de hafriyat ana iş kolumuz olmakla birlikte inşaat müteahhitliği ve araç kiralama rent a car sektörlerinde de profesyonel hizmetler sunmaktayız.